
Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Fivepointed Star Inlaid Zircon And Diamond Design Vacuum Furnace Electroplated
Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Fivepointed Star Inlaid Zircon And Diamond Design Vacuum Furnace Electroplated
| 329 | Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Fivepointed Star Inlaid Zircon And Diamond Design Vacuum Furnace Electroplated
| 329 | Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 329 | Titanium Steel Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























