
Titanium Steel Shell Pattern Jewelry Set With Electroplating Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Shell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images







Titanium Steel Shell Pattern Jewelry Set With Electroplating Necklace And Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Shell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Shell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























