
Titanium Steel Women's Light Luxury Heart Shaped O Shaped Chain Necklace With Electroplating
Titanium Steel Women's Light Luxury Heart Shaped O Shaped Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images




Titanium Steel Women's Light Luxury Heart Shaped O Shaped Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























