
Titanium Steel Women's Necklace With Geometric Pattern Snowflake Pendant And Ochain 18K Gold Electroplated
Titanium Steel Women's Necklace With Geometric Pattern Snowflake Pendant And Ochain 18K Gold Electroplated
| 535 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Titanium Steel Women's Necklace With Geometric Pattern Snowflake Pendant And Ochain 18K Gold Electroplated
| 535 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 535 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |























