
Unisex Stainless Steel And Titanium Steel Handmade Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace And Bracelet Set
Unisex Stainless Steel And Titanium Steel Handmade Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace And Bracelet Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images








Unisex Stainless Steel And Titanium Steel Handmade Heart Water Drop Bell Pattern Electroplated Necklace And Bracelet Set
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























