
Unisex Titanium Steel And Copper Zircon Love Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Chain Pattern
Unisex Titanium Steel And Copper Zircon Love Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Chain Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images







Unisex Titanium Steel And Copper Zircon Love Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Chain Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Copper,Zircon |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























