
Vintage Heart Shape Emerald Glass Stone Cat's Eye Pendant Titanium Steel Jewelry Set With Electroplating
Vintage Heart Shape Emerald Glass Stone Cat's Eye Pendant Titanium Steel Jewelry Set With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images






Vintage Heart Shape Emerald Glass Stone Cat's Eye Pendant Titanium Steel Jewelry Set With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























