
Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Animal Shape Puppy Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images





Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Animal Shape Puppy Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























