🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Geometric Cupid Trinket Pendant Necklace For Women
Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Geometric Cupid Trinket Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
$0.46
Original: $1.32
-65%Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Geometric Cupid Trinket Pendant Necklace For Women—
$1.32
$0.46More Images




Wholesale 18K Gold Electroplated Stainless Steel Geometric Cupid Trinket Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |























