
Wholesale 18K Gold Plated Animals Zodiac Shell Starfish Pendant Stainless Steel O Word Chain Necklace For Women
Wholesale 18K Gold Plated Animals Zodiac Shell Starfish Pendant Stainless Steel O Word Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 25g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images




Wholesale 18K Gold Plated Animals Zodiac Shell Starfish Pendant Stainless Steel O Word Chain Necklace For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 25g |























