
Wholesale 18K Gold Plated Geometric Stainless Steel Cshaped Earrings For Women With Hammer Pattern And Inlaid Zircon Colored Diamond Pearl
Wholesale 18K Gold Plated Geometric Stainless Steel Cshaped Earrings For Women With Hammer Pattern And Inlaid Zircon Colored Diamond Pearl
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $3.80
-65%$3.80
$1.33More Images






Wholesale 18K Gold Plated Geometric Stainless Steel Cshaped Earrings For Women With Hammer Pattern And Inlaid Zircon Colored Diamond Pearl
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |























