
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Glass Cross Clip Bead Chain Oval Edge Faceted Stone Jewelry Set For Women
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Glass Cross Clip Bead Chain Oval Edge Faceted Stone Jewelry Set For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images


































Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Glass Cross Clip Bead Chain Oval Edge Faceted Stone Jewelry Set For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Glass |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























