
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Zircon Baby's Breath Cauliflower Chain Sparkling Bracelet And Clavicle Necklace Set For Women
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Zircon Baby's Breath Cauliflower Chain Sparkling Bracelet And Clavicle Necklace Set For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images








Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel And Zircon Baby's Breath Cauliflower Chain Sparkling Bracelet And Clavicle Necklace Set For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























