
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Animal And Zodiac Shape Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.01
-65%$1.01
$0.35More Images











Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Animal And Zodiac Shape Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























