
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Necklace And Bracelet Jewelry For Women
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Necklace And Bracelet Jewelry For Women
| Attribute 1 | Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images




Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Plants And Flowers Necklace And Bracelet Jewelry For Women
| Attribute 1 | Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Necklace |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























