
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Sun And Foot Shape Pendant Cross Chain For Women And Men
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Sun And Foot Shape Pendant Cross Chain For Women And Men
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images





Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Sun And Foot Shape Pendant Cross Chain For Women And Men
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























