
Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Sun Pattern Open Ring For Women
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Sun |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images






Wholesale 18K Gold Plated Stainless Steel Sun Pattern Open Ring For Women
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Sun |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Sun |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |























