
Wholesale 18K Real Gold Plated Stainless Steel Zircon Floral Yshaped O Word Chain Necklace For Girls
Wholesale 18K Real Gold Plated Stainless Steel Zircon Floral Yshaped O Word Chain Necklace For Girls
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
More Images





Wholesale 18K Real Gold Plated Stainless Steel Zircon Floral Yshaped O Word Chain Necklace For Girls
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























