
Wholesale Ancient Retro Style Electroplated Geometric Heart Stainless Steel Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images







Wholesale Ancient Retro Style Electroplated Geometric Heart Stainless Steel Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























