
Wholesale Ancient Style Insect Bow Tie Stainless Steel Gold Electroplated Pendant Necklace For Women
Wholesale Ancient Style Insect Bow Tie Stainless Steel Gold Electroplated Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images




Wholesale Ancient Style Insect Bow Tie Stainless Steel Gold Electroplated Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Bow Tie,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























