
Wholesale Ancient Style Orange Printed Headscarf With Stainless Steel Electroplated Sun And Moon Pendant Jewelry For Women
Wholesale Ancient Style Orange Printed Headscarf With Stainless Steel Electroplated Sun And Moon Pendant Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun,Moon |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $8.06
-65%$8.06
$2.82More Images





Wholesale Ancient Style Orange Printed Headscarf With Stainless Steel Electroplated Sun And Moon Pendant Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun,Moon |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sun,Moon |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Moon |
| Style | Ancient Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























