
Wholesale Asymmetrical Geometric Medieval Style Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
Wholesale Asymmetrical Geometric Medieval Style Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Pleated Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images





Wholesale Asymmetrical Geometric Medieval Style Electroplated Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Pleated Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Pleated Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Geometry |
| Weight | 1g |























