
Wholesale Butterfly Dragonfly Insect Pattern Electroplated Stainless Steel Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Butterfly Dragonfly Insect Pattern Electroplated Stainless Steel Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Butterfly Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Butterfly Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Butterfly Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 1g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images



Wholesale Butterfly Dragonfly Insect Pattern Electroplated Stainless Steel Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Butterfly Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Butterfly Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Butterfly Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Butterfly Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Butterfly Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Butterfly Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 1g |























