
Wholesale Butterfly Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Paper Clip Chain Casual Animal Zodiac Style
Wholesale Butterfly Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Paper Clip Chain Casual Animal Zodiac Style
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 13g |
More Images





Wholesale Butterfly Pendant Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated With Paper Clip Chain Casual Animal Zodiac Style
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Casual Style,Animals |
| Weight | 13g |























