
Wholesale Christmas Series Stainless Steel Ring With Christmas Tree Snowman Elk Bell Pendant Jewelry For Women Featuring Animal Branch Patterns And Dripping Oil Design
Wholesale Christmas Series Stainless Steel Ring With Christmas Tree Snowman Elk Bell Pendant Jewelry For Women Featuring Animal Branch Patterns And Dripping Oil Design
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Animals,Cartoon Characters,Branches |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Branches |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 19g |
Original: $3.80
-65%$3.80
$1.33More Images















Wholesale Christmas Series Stainless Steel Ring With Christmas Tree Snowman Elk Bell Pendant Jewelry For Women Featuring Animal Branch Patterns And Dripping Oil Design
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Animals,Cartoon Characters,Branches |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Branches |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Animals,Cartoon Characters,Branches |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Branches |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 19g |























