
Wholesale Classic Style Highend Geometric Zircon Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
Wholesale Classic Style Highend Geometric Zircon Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $4.91
-65%$4.91
$1.72More Images







Wholesale Classic Style Highend Geometric Zircon Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Classic Style |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Weight | 50g |























