
Wholesale Clavicle Necklace Freshwater Pearl Tassel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Geometric Light Luxury Style
Wholesale Clavicle Necklace Freshwater Pearl Tassel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images






Wholesale Clavicle Necklace Freshwater Pearl Tassel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























