
Wholesale Clavicle Necklace Stainless Steel Pvd Electroplated 18K Gold With Square Zircon In Geometric Style For Women
Wholesale Clavicle Necklace Stainless Steel Pvd Electroplated 18K Gold With Square Zircon In Geometric Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.93
-65%$4.93
$1.73More Images





Wholesale Clavicle Necklace Stainless Steel Pvd Electroplated 18K Gold With Square Zircon In Geometric Style For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























