
Wholesale Colorful Geometric Beaded Stainless Steel Necklace And Bracelet Electroplated 18K Gold For Women Light Luxury Style
Wholesale Colorful Geometric Beaded Stainless Steel Necklace And Bracelet Electroplated 18K Gold For Women Light Luxury Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Colorful Bead Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Colorful Geometric Beaded Stainless Steel Necklace And Bracelet Electroplated 18K Gold For Women Light Luxury Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Colorful Bead Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Bracelet |
| Attribute 3 | Colorful Bead Necklace |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























