
Wholesale Colorful Plants And Flowers Pattern Electroplated Titanium Steel Jewelry Set For Women
Wholesale Colorful Plants And Flowers Pattern Electroplated Titanium Steel Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images
























Wholesale Colorful Plants And Flowers Pattern Electroplated Titanium Steel Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























