
Wholesale Copper 18K Goldplated Cross Pendant Necklace With Braided Rope And Ochain For Women
Wholesale Copper 18K Goldplated Cross Pendant Necklace With Braided Rope And Ochain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Neutral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Copper 18K Goldplated Cross Pendant Necklace With Braided Rope And Ochain For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Neutral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Neutral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























