
Wholesale Copper Electroplated Geometric Water Wave Chain Diy Handmade Necklace Accessories
Wholesale Copper Electroplated Geometric Water Wave Chain Diy Handmade Necklace Accessories
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Perimeter | 495Mm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images




Wholesale Copper Electroplated Geometric Water Wave Chain Diy Handmade Necklace Accessories
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Perimeter | 495Mm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Perimeter | 495Mm |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















