
Wholesale Copper Rotatable Sunflower Ring For Women With Electroplating And Geometric Design
Wholesale Copper Rotatable Sunflower Ring For Women With Electroplating And Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images






Wholesale Copper Rotatable Sunflower Ring For Women With Electroplating And Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















