
Wholesale Rotating Open Anxiety Relief Ring Copper Geometric Animal Style Electroplated For Women
Wholesale Rotating Open Anxiety Relief Ring Copper Geometric Animal Style Electroplated For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images





Wholesale Rotating Open Anxiety Relief Ring Copper Geometric Animal Style Electroplated For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















