
Women's Copper Rotating Ring With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images






Women's Copper Rotating Ring With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Female |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















