
Wholesale Ring Copper French Retro Glaze Bread Shape Wave Styling Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images












Wholesale Ring Copper French Retro Glaze Bread Shape Wave Styling Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















