
Wholesale Copper Inlaid Colored Diamond Geometric Flower Petal Fourleaf Clover Open Adjustable Women's Ring With Electroplating
Wholesale Copper Inlaid Colored Diamond Geometric Flower Petal Fourleaf Clover Open Adjustable Women's Ring With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images








Wholesale Copper Inlaid Colored Diamond Geometric Flower Petal Fourleaf Clover Open Adjustable Women's Ring With Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |





















