
Wholesale Copper Zircon Flower Pendant Necklace With Geometric Pattern Handmade And Electroplated For Women
Wholesale Copper Zircon Flower Pendant Necklace With Geometric Pattern Handmade And Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $6.05
-65%$6.05
$2.12More Images








Wholesale Copper Zircon Flower Pendant Necklace With Geometric Pattern Handmade And Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper Zircon |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























