
Wholesale Copper Zircon Geometric Fingertip Ring Anxiety Relief Focus Toy
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Open Ring |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
More Images













Wholesale Copper Zircon Geometric Fingertip Ring Anxiety Relief Focus Toy
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Open Ring |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Open Ring |
| Style | Unisex |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























