
Wholesale Cute Electroplated Stainless Steel Heart Star Geometric Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $5.14
-65%$5.14
$1.80More Images







Wholesale Cute Electroplated Stainless Steel Heart Star Geometric Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cute,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























