
Wholesale Detachable Hoop Earrings Geometric Tshaped Stainless Steel 18K Gold Furnace Vacuum Plated Women's Ins Style
Wholesale Detachable Hoop Earrings Geometric Tshaped Stainless Steel 18K Gold Furnace Vacuum Plated Women's Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
More Images








Wholesale Detachable Hoop Earrings Geometric Tshaped Stainless Steel 18K Gold Furnace Vacuum Plated Women's Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























