
Wholesale Dopamine Fine Glitter Geometric Diamond Stainless Steel Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images







Wholesale Dopamine Fine Glitter Geometric Diamond Stainless Steel Hoop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 8g |























