
Wholesale Dopamine Jewelry Set Light Luxury Style Stainless Steel Zircon 18K Gold Plated Heart Necklace And Bracelet For Women
Wholesale Dopamine Jewelry Set Light Luxury Style Stainless Steel Zircon 18K Gold Plated Heart Necklace And Bracelet For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.01
-65%$6.01
$2.10More Images
























Wholesale Dopamine Jewelry Set Light Luxury Style Stainless Steel Zircon 18K Gold Plated Heart Necklace And Bracelet For Women
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























