
Wholesale Doublelayer Wave Stainless Steel Gold Plated Electroplated Geometric Light Luxury Women's Jewelry Ring
Wholesale Doublelayer Wave Stainless Steel Gold Plated Electroplated Geometric Light Luxury Women's Jewelry Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images








Wholesale Doublelayer Wave Stainless Steel Gold Plated Electroplated Geometric Light Luxury Women's Jewelry Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























