
Wholesale Doublesided Laser Electroplated Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Heart Water Drop Bell Patterns Unisex Light Luxury Geometric Jewelry
Wholesale Doublesided Laser Electroplated Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Heart Water Drop Bell Patterns Unisex Light Luxury Geometric Jewelry
| 722 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images










Wholesale Doublesided Laser Electroplated Titanium Steel Necklace With Fourleaf Clover Heart Water Drop Bell Patterns Unisex Light Luxury Geometric Jewelry
| 722 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 722 | Titanium Steel Material,Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























