
Wholesale Dripping Oil Style Animal Zodiac Pattern Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 1g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images








Wholesale Dripping Oil Style Animal Zodiac Pattern Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 1g |























