
Wholesale Dropshaped Stainless Steel Ring Inlaid With Tiger Eye Stone Minimalist Style Women's Jewelry
Wholesale Dropshaped Stainless Steel Ring Inlaid With Tiger Eye Stone Minimalist Style Women's Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $3.68
-65%$3.68
$1.29More Images






Wholesale Dropshaped Stainless Steel Ring Inlaid With Tiger Eye Stone Minimalist Style Women's Jewelry
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 22g |























