
Wholesale Earrings Stainless Steel 18K Gold Plated Drop Shape Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.42
-65%$3.42
$1.20More Images





Wholesale Earrings Stainless Steel 18K Gold Plated Drop Shape Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























