
Wholesale Earrings Stainless Steel Pearl Powder Drop Oil Geometric Cshaped 18K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Earrings Stainless Steel Pearl Powder Drop Oil Geometric Cshaped 18K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel Pearl Powder Drop Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























