
Wholesale Electroplated Geometric Heart Open Ring Stainless Steel Jewelry For Women And Men
Wholesale Electroplated Geometric Heart Open Ring Stainless Steel Jewelry For Women And Men
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images






Wholesale Electroplated Geometric Heart Open Ring Stainless Steel Jewelry For Women And Men
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























